Parsi Coders
اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Software Development Programming (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=37)
+--- انجمن: Other (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=85)
+--- موضوع: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ (/showthread.php?tid=2333)

صفحات 1 2

اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - امیر - 05-29-2012

درود:
دوستان من سه ماه هست که دارم زبان برنامه نویسی یاد میگیرم اول با سی شارپ شروع کردم و یکی از دوستان گفت برو دلفی اومدم دلفی اقا امین هم استقبال کرد اما حالا موندم من عاشق هک هستم و باید c++ یا داشته یاشم نمیدونم دلفی رو ول کنم c++ رو شروع کنم واقا گیج شدم نمیدونم

میشه در این زمینه مرا کمی کمک کنید من زبان برنامه نویسی برای کار با دیتابیس و هک و نوشتن اکسپلوییت میخوام به نظر شما کدوم زبان رو شروع کنم

تورووووووووووووو خدا کمکم کنید .

ممنون دوستان عزیز

RE: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - Amin_Mansouri - 05-29-2012

درود

باید بری فعلا برنامه نویسی کار کنی بعدم اکسپلویت نوشتن باید بتونی باگ رو کشف کی و بعد ....

زبان c++ هم زبان بسیار قوی ای هست.

هر زبان مزیت های خودشو داره من نمیتونم بگم کدام زبان برتره

RE: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - امیر - 05-29-2012

درود :
امین جان پس من اگه c++ رو شروع کنم خوبه
من دلفی رو شروع کردم اموزش ایرانی و حمایت به اندازه خانواده سی نبود
راستی c با c++ چه فرقی داره امیدوارم در c++ حرفه ای بشم

راستی c++ رو اول باید یاد بگیرم یا c یا c# کدوم برای اول بهتره

مممنون امین جان لطف بزرگی در حق من کردی

RE: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - nimaarek - 05-29-2012

c++ واسه شروع سنگینه اول دلفی بعد پایتون بعدش c++ مزیتی که c++ داره اینکه با یادگیریش php رو هم یاد گرفتی

RE: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - analyze - 05-29-2012

بهتره با نیت خیر وارد برنامه نویسی بشی
عزیزم هک و مک و اینا رو بذار کنار
Big Grin

RE: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - Amin_Mansouri - 05-29-2012

این هک و این چیزها هیچ عاقبتی نداره

فکر نوشتن 2 برنامه مفید باش

یک نفر پیدا میشه یک نرم افزار اکانتینگ واسه isp مینویسه هر لیسانس 3 میلیون میگیره !
کم کم 60 70 میلیون در میاره

هکو باید به دید یه شوخی دید و یا یکی از کارهای که علاقه داریم.

هر زبانی قدرت خاص خودشو داره توی زبان های همه کاره دلفی خوبه پشتیبانی دلفی و سی شارپ عالی هستن

در ضمن میگن اکانتیکس هم با دلفی نوشتن

RE: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - Oep - 05-30-2012

همیشه میگم از هرچیز و هرکاری دو جنبه داره یا مفید و یا ضرر.یک مثال قدیمی که همه مون شنیدیم: چاقو هم میشه یک آدمو کشت عین روح الله داداشی خدابیامرز و یا میشه برای بریدن و خوردن هندونه استفاده کرد.

اگه شما میخایین هک رو یاد بگیرین پس حرفه ای و عمقی یادبگیرید.مفهوم رو بفهمید.سعی نکنید به دوتا دیفیس و مس دیفیس قانع باشید.
اکثرا بچه ها رشتشون کامپیوتر هست.شما میتونید برای ارشد در گرایش امنیت اطلاعات ادامه تحصیل بدین.پس میبینید که هک رو میتونی یادبگیرید تخصص پیداکنید مدرک بگیرید و کسب درآمد کنید. توی زمینه pentest فعالیت کنید.
واضح تربگم درمورد کرک و کرکرهای خودمون.میشه کرک رو یادگرفت و هرچی برنامه ایرانی هست رو کرک کنید و پابلیک کنید تا همگی استفاده کنند (نمونه مضر و بدون کسب درآمد، البته سعی کنید برنامه های غیرایرانی رو کرک کنید) ولی میتونید در شرکت ها مسئولیت امنیت نرم افزاری رو دست بگیرید و درصد خاصی رو تضمین بدید که برنامه شون کرک نشه. و درمورد هک و نفوذ هم همینطور.

امسال ارشد فکرکنم واس امنیت اطلاعات و شبکه آخرین رتبه قبولی 2624 بود و فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک (اگه اشتباه نکنم) 5059بود. عالم بی عمل جفت زنبور بی عسل.علم داشته باشید و عمل کنید و کسب درآمد کنید توی ایران به نظر خود من پول خوبی میشه گرفت چون داریم به سمت الکترونیکی شدن کارها میریم پس به افراد متخصص نیاز هست.

همیشه سعی کنید بهترین باشید و بهترین کارهاتون رو بی عیب و نقص و کامل انجام بدید چون دست بالای دست بسیار هستش.

ودر انتها برنامه نویس شدن بنظرم راحتترو هزینه کمتر هستش نسبت به یک هکر و pentester

RE: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - امیر - 05-30-2012

درود:
ممنون دوستان فکر میکردم کسی تایپک رو نگاه بکنه و به تاریخ بپیونده و من هم گیج اما ...
-------------------------------------------------------------------------------
نقل قول:

c++ واسه شروع سنگینه اول دلفی بعد پایتون بعدش c++ مزیتی که c++ داره اینکه با یادگیریش php رو هم یاد گرفتی
برای چی c++ سنگین باشه ؟
من برنامه نویسی رو برای نوشتن برنامه میخواهم و کمی هم پهلوش هک
برای شروع اولین زبان c یا c++ یا c# دلفی نمیدونم کدومش ؟

ممنون دوستان

RE: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - Amin_Mansouri - 05-30-2012

(05-30-2012، 04:30 PM)امیر نوشته: درود:

ممنون دوستان فکر میکردم کسی تایپک رو نگاه بکنه و به تاریخ بپیونده و من هم گیج اما ...

نقل قول:

برای چی c++ سنگین باشه ؟

من برنامه نویسی رو برای نوشتن برنامه میخواهم و کمی هم پهلوش هک

برای شروع اولین زبان c یا c++ یا c# دلفی نمیدونم کدومش ؟

ممنون دوستان

Smile

سی پلاس پلاس سنگینه اما یاد بگیری توی دانشگاه هم به کارت میاد
البته جدیدا سی شارپ هم دیدم داره استفاده میشه تو دانشگاه

بنظر م دلفی زبان خوب راحتی سی شارپ هم میطور tongue

RE: اخر کدام زبان برنامه نویسی ؟ - امیر - 05-30-2012

درود:
دلفی الان بدرد من میخوره ؟
الان میگم یک زبانی رو شروع کنم که ساده و پر طرفدار باشه بعد سراغ دلفی برم اموزش دلفی تو ایران کم هست من هرچی دانبال گشتم 5یا6 تا کتاب پیدا کردم .
من سی شارپ رو الان شروع کنم میتونم جلو برم یعنی نیاز به یاد داشتن زبان سی نیست ؟
بعدش من زبان php رو چند وقت دیگه شروع میکنم یک زبانی انتخاب کنم که باهاش جور باشه .
------------------------------------------------------------------------------------------
ممنون دوستان .