Parsi Coders
برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Mobile (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=56)
+--- انجمن: Basic4Android (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=112)
+--- موضوع: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android (/showthread.php?tid=3086)

صفحات 1 2 3 4 5

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - Amin_Mansouri - 12-11-2013

الان یه کم سرم شلوغه
شب یک سورس ضبط ضدا اندروید به همراه کتابخانه برای شما ارسال میشود ( به علت اینکه کاربر vip  ما بودید.
تا شب پیام خصوصی ارسال میکنم

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - mojtaba212 - 12-11-2013

سلام 
فکر کنم اگه دوتا کلید رو روی هم بزارم که وقتی روی این کلیک کردی دیگه فعال نباشه تا بعدی رو فشار بدی درست بشه ولی چطوری اینکارو بکنم؟
چطوری میشه دوتا کلید رو روی هم گذاشت؟

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - mojtaba212 - 12-11-2013

بلاخره تونستم درستش کنم 3 تا کلید پشت سر هم گذاشتیم که اولی رو که بزنی بعدی میاد درکل درست شدفقط الان یه حلقه میخوام که یه شرط رو تست کنه و تا true نشده بیخیاله شرطه نشه یادم نمیاد do بود یا while و طرز کارشم یادم رفته لطف میکنید یکی فرمتشو واسم بنویسه؟

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - mojtaba212 - 12-12-2013

اساتید من هنوز مشکلم حل نشده
من یه رکورد گذاشتم و درستش کردم البته با کمک های فراوان شما اینم بگم من قبلا برنامه نویسی میکردم ولی الان یه 5 سالی هست که انجام ندادم واسه همین همه چیزو فراموش کردم
باتون رکورد من تموم شد فقط یک ایراد داره اونم اینکه از طریق میکروفن رکورد میکنه من اگه بخوام فقط صدایی که با پیانو نواخته میشه ضیط بشه باید چیکار کنم؟

دومین سوالم که متاسفانه هنوز هیچ کس جواب نداده اینه که
من 50 تا کلید دارم روی هر کدوم یک صدا قرار دادم 
و آنالیز در قسمت گلوبال               لود و پلی موزیک در قسمت کلیک باتون 
با این روش اول اینکه زمانی که یک کلید رو با سرعت و پشت سر هم میزنم مابین پخش ها وقفه میافته چون میخواد همون فایل رو از نو پخش کنه          و از بین 50 کلیدی که دارم فقط 25 کلید عمل میکنند و هیچ ترتیبی ندارند بسته به اینکه کدام کلید زودتر تاچ بشه
روش دوم 
آنالیز و لود و پلی همه در قسمت کلیک باتون
با این روش پخش بسیار زیبایی دارد و شما پشت سر هم با سرعت بسیار هم کلیک کنید باز هم پخش انجام میشود و صدای قبلی استوپ نخواهد شد فقط یک مشکل دارد آن هم اینکه بعد از 25 بار کلیک بر روی یک باتون یا اصلا جمع کلیک های شما روی هر تعداد باتونی به 25 برسد به صورت کامل دستگاه اندروید را بیصدا میکند و جالب اینجاست که کل دستگاه صدای موسیقی اش قطع میشود و نرم افزار های دیگر نیز که صدا داشتند به مدت 30 ثانیه یا بیشتر بی صدا میشوند.
ورژن اندروید و جاوا و بیسیک رو هم به بالاترین حد ممکن رسوندم ولی نشد
دیوایس هایی که روی تک تکشون تست کردم و همین مشکل رو داشت عبارتند از:
samsung galaxy nit 10.1
samsung galaxy s
samsung galaxy sIII
sony xperia tx
sony erricson xperia arc s
متاسفانه یا خوشبختانه روی تک تک این دیوایس ها همین مشکلات رو داره خیلی سپاسگذار میشم اگه یه نفر مشکلمو حل کنه.

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - mojtaba212 - 12-12-2013

آقا کسی نیست اینجا جواب منو بده؟

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - mojtaba212 - 12-13-2013

یعنی اینجا هیچ کس نمیدونه من چطور میتونم 50 تا کلید رو در یک برنامه صدا دار کنم؟
از تمام فرامین و دستورات استفاده کردم حتی از soundpool ولی بازم همون 25 تا کلید کار میکنن و اصلا انگار یه جورایی گوشی رو به هنگ میبره
پس اینایی که پیانو یا گیتار رو نوشتن با چی کار کردن

خواهشا یکی کمکم کنه 

خودتون یه 50 تا کلید تو بیسیک بزارید به هرکدوم یه صدا بدین ببینید که فقط 25 تاش کار میکنه حالا این 25 تا اصلا مهم نیست که چی باشن میخوان 30 دقیقه باشن میخوان 1 ثانیه

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - mojtaba212 - 12-14-2013

یه نفر کمکم کنه.
کجایین همه رفتین هیشکه نی اینجا؟ 

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - seyedsharifi - 12-14-2013

(12-14-2013، 12:52 PM)'mojtaba212' نوشته: یه نفر کمکم کنه.

با سلام
من 50 تاکلید رو صفحه گذاشتم و برای هرکدام نیز صدایی را لود کردم ولی مشکل شما در این برنامه پیش نیامد
​فایل زیر را پیوست کردم لطفا آزمایش کرده و نتیجه را بگویید

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - mojtaba212 - 12-14-2013

(12-14-2013، 02:28 PM)'seyedsharifi' نوشته:
(12-14-2013، 12:52 PM)'mojtaba212' نوشته: یه نفر کمکم کنه.

با درود
من 50 تاکلید رو صفحه گذاشتم و برای هرکدام نیز صدایی را لود کردم ولی مشکل شما در این برنامه پیش نیامد
​فایل زیر را پیوست کردم لطفا آزمایش کرده و نتیجه را بگویید

درود دوست عزیز 
برنام شما رو دیدم 
من دقیقا همین مشکل رو دارم برنامه شما کار میکنه تنها مشکلش اینه که زمان پلی شدن کلید اولی کلید دوم از کار میافته و استپ میشه برنام همن چون پیانو هست باید بتونه تمام کلیدهارو باهم پلی کنه نه تک تک 
و اینکه زمانی که در برنامه شما یک کلید رو پشت سر هم باسرعت زیاد تاچ کنید هیچ صدایی نمیده ولی پیانو باید جوری باشه که با هر بار کلیک هرچقدر هم که سریع باشه یک بار عمل پلی را بدون توقف اجرا کنه

RE: برنامه نویسی حرفه ای به زبان Basic4Android - Amin_Mansouri - 12-14-2013

درود
نمونه سورستون رو برام پیام خصوصی کنید چک کنم
اگر دیر جواب مدیم بخاطر اینه که خیلی سرم شلوغه
اما بی جواب نمیزارم سوال ها رو