Parsi Coders
سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - نسخه قابل چاپ

+- Parsi Coders (http://parsicoders.com)
+-- انجمن: Mobile (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=56)
+--- انجمن: Basic4Android (http://parsicoders.com/forumdisplay.php?fid=112)
+--- موضوع: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو (/showthread.php?tid=3453)

صفحات 1 2

سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - omid_student - 01-23-2014

سلامنیازی به توضیح نیستراستش بازار به برنامه هی گیر میداد سنگ جلو پام مینداختمن هم حرصم دراومد کدش رو گذاشتم دانلودhttp://www.iranapp.org/content/software/projects/119

RE: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - parvin - 01-27-2014

سلام . این اررور رو میده

کد:
Parsing code. Error Error parsing program. Error description: Unknown type: phonestatelistener Are you missing a library reference? Occurred on line: 11 Dim psl As PhoneStateListener

میشه راهنمایی کنین؟

RE: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - omid_student - 02-02-2014

(01-27-2014، 03:12 PM)'parvin' نوشته: درود . این اررور رو میده

کد:
Parsing code. Error Error parsing program. Error description: Unknown type: phonestatelistener Are you missing a library reference? Occurred on line: 11 Dim psl As PhoneStateListener

میشه راهنمایی کنین؟

سلام
دوست عزیز شما باید کتابخانه PhoneStateListener رو انتخاب کنید دیگه .بیسیک خودش هم گفته کتابخانه مربوطه نیست

RE: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - parvin - 02-03-2014

دستتون درد نکنه آقا امید.
راستی یه سئوال. بازار از قیمت هر برنامه چند درصدش رو برمیداره و چنددرصد به نویسنده میده؟ راستش کنجکاو شدم بدونم . میدونم که ربطی به موضوع نداره ولی خواستم بدونم.
یه سئوال دیگه . این اسکرین شات هایی که تو بازار هست از هر برنامه رو چطوری تهیه میکنن؟ من که تو امولاتورم فونتها همش برعکس و ناخوانا دیده میشه.

RE: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - omid_student - 02-03-2014

(02-03-2014، 10:13 AM)'parvin' نوشته: دستتون درد نکنه آقا امید.
راستی یه سئوال. بازار از قیمت هر برنامه چند درصدش رو برمیداره و چنددرصد به نویسنده میده؟ راستش کنجکاو شدم بدونم . میدونم که ربطی به موضوع نداره ولی خواستم بدونم.
یه سئوال دیگه . این اسکرین شات هایی که تو بازار هست از هر برنامه رو چطوری تهیه میکنن؟ من که تو امولاتورم فونتها همش برعکس و ناخوانا دیده میشه.

سلام
خواهش میکنم اشکالی نداره
بازار تقریبا 35 یا 40 درصد پول رو کم میکنه نامردا پول مفت میخورن
و همین طور برای اسکرین شات یا باید با گوشیتون عکس بگیرید یا اینکه بهتره نسخه سیستم عامل اندروید رو به 3 یا 4 افزایش بدید تا فونت ها درست بشن و بتونید عکس بندازید
من خودم همین کار رو میکنم
بازم سوالی داشتین به ایمیلم پیام بفرستید
omid_student@yahoo.com

RE: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - parvin - 02-03-2014

(02-03-2014، 12:27 PM)'omid_student' نوشته:

درود
خواهش میکنم اشکالی نداره
و همین طور برای اسکرین شات یا باید با گوشیتون عکس بگیرید یا اینکه بهتره نسخه سیستم عامل اندروید رو به 3 یا 4 افزایش بدید تا فونت ها درست بشن و بتونید عکس بندازید
omid_student@yahoo.com

سلام .ممنون از لطفتون. ببخشید قسمتی که رنگی شده رو میشه توضیح بدید چیکار کنم و چطوری ببرم بالا؟من b4a که آقا امین اپلود کرده رو گرفتم و نصبش کردم که فک کنم نسخه اندرویدش پایینه. لینکی برای اون نسخه بالاتر دارین شما؟ بازم ممنون

RE: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - omid_student - 02-03-2014

(02-03-2014، 03:09 PM)'parvin' نوشته:
(02-03-2014، 12:27 PM)'omid_student' نوشته:

درود
خواهش میکنم اشکالی نداره
omid_student@yahoo.com

درود .ممنون از لطفتون. ببخشید قسمتی که رنگی شده رو میشه توضیح بدید چیکار کنم و چطوری ببرم بالا؟من b4a که آقا امین اپلود کرده رو گرفتم و نصبش کردم که فک کنم نسخه اندرویدش پایینه. لینکی برای اون نسخه بالاتر دارین شما؟ بازم ممنون

ببینید اونجا که توی Android SDK امیولیتور Emulator جدید درست میکنین یه قسمت داره نسخه اندروید رو انتخاب میکنید اونجا باید بالاتر کنید نسخه رو
تصویر رو ببینید
[عکس: Untitled.png]

اگه اندرویدهای 2 به بعد رو ندارید از سایت زیر دانلود کنید بعد کپی کنید توی مسیر androidsdk\platform
http://androidcode.ir/post/install-package-android-SDK-platform

RE: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - parvin - 02-05-2014

ممنون آقا امید. خیلی خیلی لطف کردین
راستی من وقتی ورژن اندروید رو میبرم بالا تو امولاتور تبلت میاد. من میخوام گوشی بیاد
راستی چیکار کنم برنامه ای که نوشتم هم تو تبلت و هم تو گوشی درست کارکنه. و اندازه هاش به هم نخوره؟

RE: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - omid_student - 02-05-2014

(02-05-2014، 01:26 PM)'parvin' نوشته: ممنون آقا امید. خیلی خیلی لطف کردین
راستی من وقتی ورژن اندروید رو میبرم بالا تو امولاتور تبلت میاد. من میخوام گوشی بیاد
راستی چیکار کنم برنامه ای که نوشتم هم تو تبلت و هم تو گوشی درست کارکنه. و اندازه هاش به هم نخوره؟

سلام خواهش میکنم وظیفه ست
خوب شما باید توی Designer برای هر نوع دستگاه مشخصات تعریف کنید
اونجا که نوع دستگاه رو مشخص میکنید مثلا 320 در 480 هست یا 600 در 960
برای هر سایز باید یه لایوت درست کنید تا به هم نخوره

RE: سورس کد جدید برنامه قدرتمند مدیریت تماس های دانشجو - parvin - 02-05-2014

(02-05-2014، 02:07 PM)'omid_student' نوشته:
(02-05-2014، 01:26 PM)'parvin' نوشته: ممنون آقا امید. خیلی خیلی لطف کردین

درود خواهش میکنم وظیفه ست
خوب شما باید توی Designer برای هر نوع دستگاه مشخصات تعریف کنید
اونجا که نوع دستگاه رو مشخص میکنید مثلا 320 در 480 هست یا 600 در 960
برای هر سایز باید یه لایوت درست کنید تا به هم نخوره

ممنون امید جان. لطف کردی.
ببخشید سئوالهای من خیلی پیش پا افتاده هستند ولی راستش منزیاد بلد نیستم. این قسمتی که رنگی کردم رو توضیح میدین؟ لایوت درست کردن رو بلدم ولی چطئری برنامه میفهمه که تو هر دستگاه چه لایوتی رو باید نشون بده؟ کد خاصی داره؟
بازم ممنون