• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: حذف فایلهایی که پسوندهای آنها در یک فایلtxt موجود است
حالت خطی
سلام آقای منصوری عزیز دوست سرباز سایبری امام زمانی خودم؟

امیدوارم که حالتون خوب باشه !

اینبار یک زحمت دیگه ای براتون دارم که امید وارم که مثل همیشه کمکم کنین:

شرح ماجرا بصورت روان :

این برنامه کام یا مهدی که نوشتیم ؛ یکسری پسوند های مشخصی و محدودی برای خذف ویروسها الالخصوص ویروسهای هوشمند داره که امروزه پسوند های اونها کشف شده و براحتی بطور کامل پاکشون می کنه اما ممکنه فردا پسوند های جدید بکار ببرند که دیگه این نرم افزار نتواند آنها را حذف کند و عملا کاراییش را دربرابر اینگونه ویروسها از دست بده!!!!

مستحضر هستید که برنامه کام یا مهدی با هدف ساخت یک برنامه تخصصی برای مقابلۀ تخصصی با برنامه های تروریست هوشمند سایبری برای مراکز فوق امنیتی و استراتژیک طراحی و ساخته شده و تنها یک آنتی ویروس معمولی برای حافظه های فلش یو اس بی نیست چرا که در آنصورت ساخت این نرم افزار تکرار مکررات بوده و کاملا بی ارزش و بی فایده خواهد بود !!!

برای مقابله با این تهدید تنها راهی که میشود استفاده کرد اینکه پسوند های جدید را با روش آپدیت کردن به نرم افزار اظافه کنیم و بشناسونیم تا بتواند آنها را شناسایی و حذف کند.

و حالا طرح سوال اصلی :

آیا میشود بچ فایلی را ساخت که پسوند فایل هایی را که می خواهیم آنها را حذف کند از داخل یک فایل txt بگیرد.

یعنی ما یک فایل txt را بسازیم که داخل آن یکسری پسوند هایی مثل exe,dll,com,sys,و... را داخلش بنویسیم و وقتی این bat فایل را بخواهیم اجرا کنیم ، ابتدا رجوع کند به داخل این فایل txt و فایل هایی را از داخل فلش G حذف کند که پسوندشان در داخل این فایل txt وجود داشته باشد.

اگر این برنامه را نشه با بچ فایل نوشت ؛ آیا می شود با ویژوال بیسیک 6 نوشت؟

فقط تو رو خدا همه تلاشتون را بکنید !

منتظر جوابتون هستم.

پاسخ

پیام‌های این موضوع
حذف فایلهایی که پسوندهای آنها در یک فایلtxt موجود است - توسط پنام - 02-13-2012، 07:33 PM