• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: حذف فایلهایی که پسوندهای آنها در یک فایلtxt موجود است
حالت خطی
سلام
درسته ساختار فایلهای اجرایی تو سیستم عمل به چند پسوند بیشتر نخواهد بود اما :

برخی از ویروسهای بسیار پیشرفته برای اینکه خودشون را تکثیر کنند از روشهای خیلی خیلی پیچیده که عقل هیچ جن کامپیوتری هم به اون نمی رسه استفاده می کنند.

واقعیتش اصلا دوست نداشتم مثال بزنم ولی ظاهرا چاره ای نیست و لطفاً بیش از این از من توضیح نخواهید چون موجب می شیم که دیگران به نحوه برنامه ریزی و پاک شدن فایل ها ی کام یا مهدی پی ببرند و ممکنه برای کام یا مهدی مشکل پیش بیاد!!!!

مثال : پسوند lnk (شورتکات)که در حال حاضر جزء وخیم ترین حفره های امنیتی سیستم عامل بحساب میاد و خیلی از پسوند های دیگر که دیگر از توضیحشون شرمندم.

منظور خواستم یه توضیح مختصر را ارائه کنم که چرا بدنبال حالت دیتابیسی و آپدیت شدن برای این برنامه کام یا مهدی هستم که انشاالله شما بنده را کمک خواهید کرد.

خوب از اینا بگذریم : تونستید یک راه حل خوب براش پیدا کنید که برنامه عملگر برای اینکه پسوند های مورد نظر ما را از داخل فلش حذف کنه به دیتابیسش رجوع کنه و اگر فلان پسوند داخل دیتابیس بود حذف کنه؟

البته سعی کنید که در عین حال که برنامه کارا باشه ساده هم باشه تا مشکلی برای فهم من پیش نیاد.

با احترام و تشکر.

لینک دانلود برنامه امنیت USB کام یا مهدی
COME YA MAHDI 2014 USB Security System
[عکس: cv.gif]

پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: حذف فایلهایی که پسوندهای آنها در یک فایلtxt موجود است - توسط پنام - 02-15-2012، 12:18 PM