• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: حذف فایلهایی که پسوندهای آنها در یک فایلtxt موجود است
حالت خطی
سلام آره راست میگی اون سورس برنامه usb blocker را که به من داده بودی را یادم اومد .من حتی با افزایش تعداد انواع فایل های File1.Pattern = "*.exe" هم اونا رو نشون داد و هم همون ها را بلاک کرد.

اما من اون چیزی را که فکرش را کردم هنوز پیدا نکردم و در ضمن من قبلا فروم شما را زیر و رو کردم هم درمورد ویروس ها و استاکس نت و هم در مورد برنامه های ویژوال بیسیک6 و همچنین سایتهای مشابهی که سورس های آزمایشی آماده می گزارن ولی چیزی که بتونه کارم را راه بیندازه نتونستم پیدا کنم. به همین خاطر بازم دست به دامن شما شدم ؛ چون احساس می کردم دفعۀ پیش شمارا خیلی اذیت کردم و روم نمی شد دوباره مزاحمتون بسم. اصلا خود نیازم به این برنامه به کنار راستش خیلی کنجکاو شدم که چی طور برنامه ای میتونه با رجوع به داخل یک دیتابیس ، پسوند هایی را از داخل فلشی حذف کنه که در داخل دیتابیس نشته شده کار کنه؟ چون خیلی قبلا ها توی یکی از وبلاگها یک برنامه ای با این خصوصیت بصورت بچ فایل گذاشته بودن که دستوراتش را از یک فایل txt بارگذاری می کرد!!!!
در مورد اینکه هر برنامه ای را می شه باز کرد و آنالیزش کرد و فهمید که چطور کار می کنه و کام یا مهدی هم از این مستثنا نیست حق با شما است ولی چون این برنامه تر و خشک را باهم می سوزونه براش فرقی نمی کنه شاید کمتر ویروس نویسی می تونه از سد کام یا مهدی عبور کنه و اونهم زمانی که از یک پسوند های من درآوردی استفاده کنه که ما ازش بی خبر باشیم !!! و من به همین دلیل بزرگی است که بدنبال این برنامه هستم!!

من اون طوری که خودم خودم ومیشناسم احساس می کنم که آدم خیلی سخت کوشی هستم ولی در جایی که تجربه ام خیلی کم باشه مطمئناً دستم بسته می شه تا اینکه یک دوست با تجربه ای ازم حمایت کنه!! پس ازم حمایت کنین!!!

با تقدیم احترام و تشکر

پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: حذف فایلهایی که پسوندهای آنها در یک فایلtxt موجود است - توسط پنام - 02-16-2012، 06:24 AM