• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 18 رای - 1.78 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: دانلود usergate 5.4 به همراه پچ
حالت موضوعی
به نام اهورامزدا
فروم پارسی کدرز برای اولین بار در بین تمامی سایت ها اقدام به ارائه نرم افزار های مدیریت اکانتینگ isp به همراه پچ و یا کرک کرده است.
خوشحالیم و سعی تمام میکنیم برای شما که قصد راه اندازی یک isp و یا دوست دارید یک نرم افزار اکانتینگ واسه دانشگاه یا شبکه محلی خود راه بندازید به سراغ نرم افزار های میلیونی و بسیار گران نروید !
در بیشتر یا به جرات میتوانم بگم در تمامی سایت های ایرانی گشتم به سختی میشد نرم افزار کرک شده اکانتینگ پیدا کرد ولی قصد داریم برای شما دوستان عزیز تمامی نرم افزار های isp که بدرد مدیران شبکه رو میخوره همه رو ارائه بدیم.
اینبار usergate 5.4 توسط یکی از کراکرهای خوب و مدیران فروم پارسی کدرز به نام D3v!lC0d3r پچ شده است.
usergate 5.3 قبلا توسط روس ها کرک شده بود ولی ورژن جدید هیچ کس کرک نکرده بود که دوست عزیزمون D3v!lC0d3r اخرین ورژن نرم افزار قدرتمند usergate رو کرک کردند و ارائه دادند.
اطلاعاتی در مورد نرم افزار :
به اشتراک گذاری اینترنت و راه حل کنترل ترافیک
یوزرگیت یک ابزار اشتراک گذاری اینترنت و امنیت می باشد که از شبکه محلی در برابر تهدیدات مبتنی بر اینترنت محافظت می کند . امکان مدیریت کامل دسترسی ها براساس نام کاربری را دارد و در نهایت امکانات کاملی برای تهیه گزارشات و مانیتورینگ ترافیک را در اختیار شما قرار می دهد .

امنیت اینترنت
از پیشرفته ترین روش ها برای مبارزه با تمام تهدیدات شناخته شده مبتنی بر
اینترنت ،بلکه شامل ابزارهای مختلفی برای ایجاد زیرساخت های یک شبکه ای امن می باشد
.

مهم است تا اطمینان حاصل شود که یک شبکه محلی در برابر انواع بدافزارهای پخش شده
در اینترنت مانند ، ویروس ها ، کرمها و جاسوس افزار ها محافظت شده باشد. چشم پوشی
و یا دستکم گرفتن تهدید بد افزارها می تواند عواقب وخیمی برای هر کسب و کاری داشته
باشد.

کدام آنتی
ویروس؟ این یکی از سئوالات متداول در انجمنهای امنیتی در وب می باشد. جهت دستیابی
بهتر به نیازهای مشتریان، با دو فروشنده برتر از نظر تکنولوژی ضد ویروس همکاری می
کنیم - کسپراسکی و پاندا -
فایروال پیشرفته مدیر یک شبکه را قادر می سازد تا شبکه خود را در مقابل
حمله هکرها محافظت نماید. و این کار با امکاناتی نظیر Port Mapping ، Port forwarding و یا ایجاد DMZ مهیا می شود.
نسخه جدید یوزرگیت شامل امکانات گسترده تری در زمینه NAT می باشد. حالت مسیر یابی (Routing) به مدیر شبکه امکان ایجاد چندین زیر شبکه (subnetworks) را با قابلیت مدیریت ارتباط بین آنها را می دهد.
برای یک ارتباط
یکپارچه ، نسخه جدید از پروتکل تلفنی SIP پشتبانی می کند.

تونل اختصاصی، و یا مسیرهای ایجاد شده توسط تکنولوژی VPN استثنائا مفید هستند، وقتی که نیاز باشد که چندین کامپوتر در سراسر جهان
جهت ایجاد یک اینترانت بهم متصل شوند. دلیل دیگر برای استفاده از تکنولوژی
VPN برای اتصال کامپوترها در مکانهای جغرافیایی متفاوت ، امنیت بسیار بالای
این تکنولوژی می باشد. وقتی که شما بین خود و سرور VPN یک تونل مجازی اختصاصی ایجاد می کنید، اطلاعات ارسالی شما بروی این شبکه
، بطور موثری رمزنگاری می شوند.
یوزرگیت امکان می دهد که ترافیک VPN از طریق پروتکلهای PPTP و L2TP/IPSec برای ارتباط بین یک VPN سرور خارجی و یک کاربر VPN در شبکه محلی استفاده شود. در مقابل شما می توانید از قابیلت ”انتشار
منابع شبکه ” برای ایجاد یک VPN سرور قابل دسترس از راه دور(خارج از شبکه محلی) استفاده نمایید.

به اشتراک گذاری اتصال اینترنت ، همانند دیگر ویژگی های مرتبط با آن ، در اکثر موارد هدف اولیه برای خرید و نصب یک راه حل پروکسی سرور در شبکه شرکت ها می باشد. یوزرگیت برنامه بسیار انعطاف پذیری می باشد ، که به شما امکان سازمان دهی دسترسی به اینترنت به هر یک از دو روش NAT و سرور پروکسی لایه Application همانند HTTP و FTP را می دهد .

. پروکسی سرور
یوزرگیت شاملی تعدادی از سرورهای پروکسی لایه Application مانند HTTP, FTP, SOCKS, POP3, SMTP, SIP , H323 می باشد. تمام پروکسها می توانند در حالت ناپیدا ( Transparent) عمل نمایند که با این کار مشخص کردن آدرس و پورت پروکسی سرور در برنامه های کاربردی نصب شده بروس دستگاه کاربران حذف می گردد. شما همچنین می توانید تعیین نمایید که برای کدام واسط (Interface) شبکه ، سرور پروکسی باید فعال باشد.

پشتیبانی از چند خط ورودی و Failover
یوزرگیت به شما امکان استفاده از چند خط اینترنت با قابلیت استفاه گروه های مختلف کاربری از خطوط مختلف را می دهد. درصورتی که خط تامین کننده اصلی پایدار نمی باشد، شما می توانید ویژگی Failover استفاده نمایید. با استفاده از این ویژگی، درصورت قطع خط اصلی ، بصورت خودکار بروی خط دوم منتقل می شوند. مدیریت پهنای باند
با افزایش تعداد برنامه های و سرویسهای تحت وب، مدیران شبکه نیاز به بهینه سازی عملکرد نرم افزار در شبکه های خود و جلوگیری از اثرات منفی بیش از حد پهنای باند را دارند. این می تواند از طریق مدیریت موثر پهنای باند و با استفاده از یک ابزار که به طور خاص برای این منظور طراحی شده ، انجام شود
وب کش
ذخیره محتویات (Web Caching) یکی از امکانات بسیار مهم در سرویس پروکسی می باشد که زمان پاسخ دهی به درخواستها را شتاب می بخشد . این عمل با بازیابی محتویات ذخیره شده که توسط کاربران قبلی درخواست شده اند انجام می گیرد.کش یک نسخه از محتویات در خواست شده را در حافظه محلی ( هارد ) ذخیره می سازد، که این عمل به سازمانها کمک می کند تا با استفاده از این مکانیزم مصرف پهنای باند و هزینه پرداختی خود را کاهش دهند،در حالی که عملکرد بصورت قابل توجهی افزایش می یابد. پشتیبانی از Telephony IP
یوزرگیت از IP telephony پشتیبانی می کند . می تواند بعنوان دروازه (Gateway) برای نرم فونها IP phones عمل نماید.
IP telephony نام دیگر Voice over IP (VoIP) میباشد، یک خانواده از فن آوری های ارتباطی برای انتقال صدا بر روی شبکه های IP. این امکان در سالیان اخیر بسیار پرطرفدار شده اند. مزیت بسیار بزرگ تکنولوژی VoIP ، هزینه بسیار کم آن می باشد که این تکنولوژی را بهتربن انتخاب شرکتها برای استفاده از آن ، جای تلفنهای سنتی نموده است.

اینها فقط قسمتی از قدرت نرم افزار قوی usergate بود !
UserGate.........&.Firewall.5.4.4595.18107.Patch
اخرین ورژن usergate در تاریخ 2012/20/7 میباشد که به همراه پچ میتونید از لینک زیر دانلود کنید :
فایل Read Me.txt هم توضیحات رو داده پیشنهاد میکنم برنامه رو اصلا باز نکنید و پچ رو اجرا کنید !
لینک دانلود:
کد:
http://lifechat.persiangig.com/full/UserGate ....... & Firewall 5.4.4595.18107 + Patch - [www.parsicoders.com].rar
پسوورد:
کد:
www.parsicoders.com
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
با سلام خدمت شما دوست عزیز که زحمت کشیدید و این برنامه هارو در اینجا جمع اوری کردید
خواستم اطلاع بدم که لینک بالا خرابه و اگر اموزش کاملی داشتید اینجا قرار بدید

پاسخ
درود
اصلاح شد
بفرمایید :
http://www.persiangig.com/pages/download...com%5d.rar
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
بسیار ممنون که انقدر سریع لینکو اصلاح کردید
براتون امکانش هست که یک اموزش کامل هم بذارید

بسیار ممنون میشم

منتظرم

پاسخ
چیز خاثی نداره که اموزش بدم

چیزی از شبکه بدونید کار کردن این برنامه هم میدونید
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
(09-03-2012، 05:16 PM)Amin_Mansouri نوشته: چیز خاثی نداره که اموزش بدم

چیزی از شبکه بدونید کار کردن این برنامه هم میدونید
ممنون کار کردن باهاشو یاد گرفتم
اما کرک شما ایراد داره
وقتی کرک میکنی برنامرو دیگه کانکت نمیکنه به سرور
من یکی دیگه دانلود کردم که کرک 30 کاربره با زمان نامحدود داره اما کرک تعداد کاربر نامحدود رو پیدا نکردم

پاسخ
کرک کار میکنه درست کرک کردید؟

من خودم تستش کردم.

کرکش هم بچه ها همین فرومه
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
من ده مرتبه کرک کردم
به یک نفر دیگه ام دادم که کرک رو تست کنه
در اصل کرک درست کار میکنه اما وقتی که کرک میشه و برنامه رو باز میکنی
دیگه به سرور کتنکت نمیشه و پیغام بی ربط نشون میده
شما مطمنی که کرک کردی و با برنامه کار هم کردی؟
شاید فقط کرک کردی و وقتی دیدی کرک شده فکر کردی که کرکش درسته
من که هر جی سعی کردم نتونستم درستش کنم
اما یکی از دوستام یک activation code بهم داد که باهاش تونستم 30 کاربره با مدت زمان نامحدود رو کرک کنم اما با تعداد کاربر نامحدود کرک نشد
میتونی شما هم اینجا یک activation code کامل و بدون محدودیت بذاری؟
ممنون که وقت میزاری و این پست رو مطالعه میکنی

راستی شما کرک کامل و بدون محدودیت ibsng رو نداری؟
ممنون از لطفت

پاسخ
(09-07-2012، 10:11 AM)nahvi نوشته: من ده مرتبه کرک کردم
به یک نفر دیگه ام دادم که کرک رو تست کنه
در اصل کرک درست کار میکنه اما وقتی که کرک میشه و برنامه رو باز میکنی
دیگه به سرور کتنکت نمیشه و پیغام بی ربط نشون میده
شما مطمنی که کرک کردی و با برنامه کار هم کردی؟
شاید فقط کرک کردی و وقتی دیدی کرک شده فکر کردی که کرکش درسته
من که هر جی سعی کردم نتونستم درستش کنم
اما یکی از دوستام یک activation code بهم داد که باهاش تونستم 30 کاربره با مدت زمان نامحدود رو کرک کنم اما با تعداد کاربر نامحدود کرک نشد
میتونی شما هم اینجا یک activation code کامل و بدون محدودیت بذاری؟
ممنون که وقت میزاری و این پست رو مطالعه میکنی

راستی شما کرک کامل و بدون محدودیت ibsng رو نداری؟
ممنون از لطفت
سلام!!!!
آقا شما کلا بی‌خیال شبکه و این حرفا شو :whistling:
آخه فدات شم کاری می‌کنید واسه استفاده از کرکم ویدئو بسازم Angry
درضمن واسه استفاده از این برنامه باید دسترسی ادمین داشته باشی‌ رو سیستم...
موفق باشید Tired
video:
کد:
http://asatm.persiangig.com/video/UserGate.rar

پاسخ
سلام

حق با دوستمونه
بعد از کرک دیگه web stat کار نمیکنه

شما برای remote شدن به سرور بعد از کرک مشکل دارید
نرم افزار کار میکنه اما web statis یا همون web admin remotesh فعال نیست

پاسخ