• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 36 رای - 2.97 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: شکستن قفل دی وی دی آموزشی لرد 2011
حالت خطی
کل چیزایی که با isobuster می بینم به این ترتیبه:

[عکس: Lord2011-2.jpg]

همش رو هم تو ایمیج دارم.

قفلش مال greenway.ir هست.

اطلاعات بیشتر:
این قفل یکی از بهترین قفل های سیدی در بازار ایران هستش و نسخه های متفاوتی هم از این قفل دیده شده . دسته بندی کلی که من تا الان بدست آوردم 3 - 4 نوع از این قفل را آنالیز کردم

دسته بندی اول مربوط به قفل سریالی میشد که خیلی قدیمی بود و آموزش اون هم فکر کنم تو PC7s باشه
دسته بندی دوم DLL که در System32 کپی میشد که اون DLL با ASProtect - Themida محافظت میشد .
دسته بندی سوم که دیگه خبری از اون DLL در System32 نیستش و همه کارها بر روی دوش پلاگین های این قفل هستش که در نسخه های دایرکتور CopyStop و در نسخه های MBB وظیفه پلاگین KingStop هستش که این پلاگین ها با Themida محافظت میشن

این کرک در دو نسخه Public و Prive8 ارائه شده که در نسخه Public فقط دسته بندی دوم در نظر گرفته شده است و در نسخه Prive8 دسته بندی سوم به همراه Encryptor فایل های کد شده با این قفل هم اضاف شده .

طرز کار با برنامه ساده است . اسم DLL را وارد میکنید به طور مثال MANAXxX - DANAXxX که XxX شماره DLL محصول هستش . خوب بعد که اسم DLL را وارد کردین میتونید مستقیما اون را در System32 بسازید و یا در کنار برنامه و نکته دیگه اینکه برنامه خودش DLL ساخته شده را ReadOnly خواهد کرد و دیگه این کار نیاز نیستش .

با اینکه این قفل یکی از بهترین قفل های سیدی در بازار ایران هست ولی بدون عیب هم نیست و در ضمن سیستم تشخیص درایو مجازی این قفل بر خلاف کدهایی که نوشته شده برای تشخیص درایو های مجازی خیلی ضعیف عمل کرده .

یه پچ براش پیدا کردم اما نتوستم دانلود کنم:

پچ عمومی برای نرم افزار های محافظت شده با قفل Greenway

کرکر : Lalipa | L4L!P4
نوع کرک : Universal Patch
محافظت : Greenway CD Protection

سایت:
لینک صفحه مطلب

پیام‌های این موضوع
RE: شکستن قفل دی وی دی آموزشی لرد 2011 - توسط ebivaali84 - 10-07-2011، 06:31 PM