• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: نرم افزار امنیت یو اس بی COME YA MAHDI 2014 USB Security System
حالت خطی
سلام عزیز ؛ بابا مُردیم از انتظار ؟
شوخی کردم واقعا دلم براتون تنگ شده بود. از اینکه دوباره می بینمتون خیلی خوشحالم

و اما بعد!!!!

بهتر نبود اول ویژگیهای مثبتش را میشموردین و اینکه از محیطش و فضاش خوشتون اومده یا نه. ؟!
(البته با توجه به اینکه برنامه ساخت ایرانه و رایگان هم هست دارای این محیط گرافیکی بالاست یه کم دور از انتظاره)!!!

قدرت برنامه چطور بود ؟

اینکه آیا رفتین به وبلاگ و توضیحاتش را خوندین و از نظر شما کامل بود یانه! (البته حمل بر بی ادبی نباشه چرا که می دونم که خیلی سرتون شلوغه و وقتش را ندارین )

برنامه را با ویروس های ساختگی تست کردین و نتیجه چی بود؟

واما با توجه به اینکه آدم مثبت اندیش و انتقاد پذیری هستم اعتراف می کنم که نظرات شما کاملا درست و خیلی عالیه اما لازم می دونم چند تا از سوالات و پیشنهادات شما را توضیح بدم :
**چرا کدی برای شناسایی اتوماتیک ننوشتم :
درسته ایشالله در نسخه بعدی برای مراکز خاص این کد را قرار خواهیم داد تا به محض اتصال یک حافظه قابل حمل به پورت USB بصورت اتوماتیک شروع به حذف و ایمن سازی فلش بکند.

و اما چون ما با فعال کردن برنامه دکمه قرمز رنگ که همان اتوران بلاکر است مانع فعال شدن اتوماتیک هر گونه برنامه مخرب بصورت اتوماتیک می شویم خیلی نخواستم درگیر عمقی با برنامه نویسی بشم.

در مورد نصب شدنش و اینه کاری بکنیم که نیاز به نصب کردنش نباشه باید این توضیح را بدم که در این صورت یک حفره امنیتی برای این برنامه محصوب خواهد شد چرا که در آن صورت ممکن است که نسلهای پیشرفته ویروسهای تروریست سایبری هوشمند برنامه را اتوماتیک از کار بندازند.
و حتی در نسخه بعدی انشا الله کاری خواهیم کرد که پس از فعال شدن برنامه (کام یا مهدی عج) دیگر به هیچ عنوان نشود برنامه را آنیستال یا غیر فعال کرد. البته باز هم با لطف و حمایتها و کمک شما .

در مورد قابل حمل بودنش هم باید عرض کنم که انشالله باز هم در نسخه های آینده نمونه قابل حملش را هم با کمک خدا ارائه خواهیم کرد.

در مورد دکمه minimize هم دلیل اینکه این دکمه را نگذاشتم این بود که می خواستم دائم بر روی صفحه دکستاب در کنار گوشه چپ بالا همیشه جلوی چشم کاربر باشه و دائم یادش باشه و در دسترس باشه. البته بصورت یک گجت هست تا جلوی دست و محیط کاربر را هم نگیرد و کاربر راحت باشه.

ایشالله با کمک شما هم سعی خواهیم کرد تا حجم برنامه را خیلی کاهش دهیم.

بازهم جا دارد از همه تلاشهای شما تشکر و کمال قدردانی را داشته باشم و افتخار می کنم که با شما آشنا شدم و دوست خودم می دانم.

تمام تلاشم را در این فرصت کم بخرج دادم تا واقعا برنامه ای چه از نظر کارایی و چه از لحاظ محیط گرافیکیش واقعا قابل قبول و لایق نام مولا صاحب الزمان (عج) باشد و این ورژن پایان کار نیست شروع راه بزرگ است.

از تمامی زحمات شما تشکر میکنم.

***منتظر پاسخ سوالاتم هستم اگر افتخار بدین و بنویسید؟؟؟؟***

پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: نرم افزار امنیت یو اس بی COME YA MAHDI 2014 USB Security System - توسط پنام - 02-10-2012، 07:41 PM