• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 28 رای - 3.04 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: برنامه ای برای قفل کردن پورتهای USB کامپیوتر
حالت موضوعی
مخفف همون دستور بالا با وی بی 6 باید این بشه
کد:
Private Sub Form_Load()
Shell ("reg add HKEY_LOCAL_MACHINE\\SYSTEM\\CurrentControlSet\\Services\\USBSTOR \/v Start \/t REG_DWORD \/d 3 \/f"), vbHide
End Sub
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
قوربونت برم می دونستم که آخرش یه راهی براش پیدا می کنی ، اما نه اینکه من ماشالله ماشالله صفر کیلومترم هنوز معنی بعضی دستورات را نمی دونم اگه ممکنه لطفی کنی و توضیح بدهی معنیش چیه و چطوری کار میکنه و... خیلی عالی میشه؟

پاسخ
سلام امین جان خوب هستید ؟

آقا شما که می دونم سرتون خیلی شلوغه و وقت ارسال پاسخ های بنده را نمی کنید لطفا اینو یه توضیح کوچولو بدین که اگه من این کد شما را اجرا کردم و دیگه فلش من باز نشد چطوری می تونم دوباره دیفالت کنم.

لطفاً یه توضیح مختصر ارائه بفرمائید!!!

با تشکر

پاسخ
سلام
راستیش xbox خریدم یه مدت بی حال هم هستم.
شما هم مثل همه جوابتون رو میدم
چرا جواب ندم ؟
من کد بالا از یکی از برنامه نویس ها دیده بودم تبدیلش کردم به وی بی
به گفته خودش یه بار فعال میکنه یه بار غیر فعال
تستش کن
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
سوء تفاهم نشه چون وقتی به سایت قوقنوس شما رفتم دیدم که واقعا پروژه های خیلی خوبی اجرا کردین بخاطر همین احساس کردم برای ساخت چنین پروژه هایی حتما خیلی وقت میگذارین و مطمئناً سرتون خیلی شلوغ می شه و وقت نمی کنین به سوالات ما جواب بدین بخاطر همین ، منظور دیگه ای نداشتم.

پاسخ
خیلی خیلی عذر می خوام شما این کد را خودتون امتحان کردید مشکلی براتون پیش نیومد ؟

اگه امتحان نکردین لطفا یه لطفی کنید و خودتون امتحان کنید اگه مشکلی پیش نیومد منم امتحان کنم چون شما از برنامه ریزی بلدید و اگه خدایی نا کرده مشکلی پیش بیاد می تونید حل کنی اما من چی؟!

منتظرم
با تشکر

پاسخ
به گفته خود سایت یه بار فعال میکنه به بار غیر فعال
میکشلی پیش اومد system restore که هست
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
یه چیزی بگم عصبانی نمی شی؟

سیستم عامل من ویندوز 7 است و شکل system restore ویندوز هفت با ویندوز ایکس پی خیلی فرق میکنه و من ازش سر در نمی آورم ؛ یعنی توی ایکس پی میشد زمانی را که می خواهی تعیین کنی که به کدوم زمان تنضیماتش را برگردونه ولی توی هفت این گزینه نیست و نمی تونم ریسک کنم چون این لپتاپم خیلی حساسه و اگه یه مشکلی براش پیش بیاد باید ویندوز عوض کنم که دیگه اونموقع فاجعه میشه ؟

یه لطفی کن و در حقم برادری کن خودتون اول امتحانش بکن اگه همون کاری که میخواهیم انجام داد و بعدش دیفالت کرد و مشکلی پیش نیومد منم انجام بدم؟

لطفاً.
خیلی خیلی خیلی ازتون عذر می خوام.

منتظرم

پاسخ
واسه من فرقی نداره
اما شما که دارید روی همچین برنامه ای کار میکنید باید حتمی virtual machin نصب کنی یا دیپ فریز !
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
در این مورد هم حق با شماست ولی دیپ فریزر منتفی چون سیستم من دائم در حال تغییر و تحوله ولی در مورد virtual machin در برنامه ویژوال بیسیک را از اینترنت گرفتم و نصبش کردم ولی متاسفانه هر چی باهاش ور رفتم ازش سر در نیاوردم چون منظور و مفهوم ریپورت هاش را نمی فهمی دم.

بابا جان تورو جون من ؛ شما که هم virtual machin داری و از کارش سر در میاری و هم دیپ فریزر داری یه برادری کن نتیجۀ این کد را به من بگو لـــطـــفـــا !

منتظرم.
با احترام و تشکر

پاسخ