• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 23 رای - 2.91 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: کتاب اموزش c++
حالت موضوعی
درود:
دوستان چند رروز دیگه تولدمه و گفتم برای کادو برام کتاب بگیرم دوستان کتاب اموزش c++ datel datel ترجمه اقای حسین ابراهیم زاده قلزم خوبه بگیرم یا نه ؟
اگه نظری دارید بگید
ممنون دوستان rose
با همه چيز درآميز و با هيچ چيز آميخته مشو

که در انزوا پاک ماندن نه سخت است و نه با ارزش
-
-
-

پاسخ
درود

دوستان میگن کتاب خوبیه خودمم تحقیق کردم همینطور
راستی تولدت پیشا پیش مبارک Heart
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
دقیقا تولدت کی ؟
بگو ما هم کادو بدیم :دی

پاسخ
درود:

30 خرداد هستش و میرم تو 16 سالگی

ممنون دوستان

-
-
-

پاسخ
مبارک باشه!
انشاله صد سال به شادی زنده باشی
سی از جعفر نژاد را من بیشتر قبول دارم!تنها کتاب خوب جعفر نژاد قمی هستش!

پاسخ
درود:
دوستان رفتم برای خرید کتاب فروشنده ذوست صمیمی من بود گقت بهت کتاب c++ رو نمیدم تو فقط وقتت رو حروم میکنی گفت برو php یاد بگیر هر چی بهش گفتم گوش نکر و کتابش رو بهم نفروخت گفت بیا از خودم کتاب php بگیر بهت تخفیف میدم میگفت من 7 سال هیت دارم زبان c رو یاد میگیرم فایده ای نداره اما php میتونی با کما پشتکار زود یاد بگیری و برای اینده ات خوبه من اگه بخواهم php رو یاد بگیرم اما زبان های c++ c vb رو بلد نیستم به مشکلی بر نمی خورم بعدش گفت اگه php یاد بگیری خودم بهت پروژه پیشنهاد میدم سوال من اینه میتونم php رو یاد بگیرم بدون این که هیچ زبان دیگه بلد باشم

ممنون دوستان

-
-
-

پاسخ
(06-03-2012، 06:58 PM)امیر نوشته: درود:
دوستان رفتم برای خرید کتاب فروشنده ذوست صمیمی من بود گقت بهت کتاب c++ رو نمیدم تو فقط وقتت رو حروم میکنی گفت برو php یاد بگیر هر چی بهش گفتم گوش نکر و کتابش رو بهم نفروخت گفت بیا از خودم کتاب php بگیر بهت تخفیف میدم میگفت من 7 سال هیت دارم زبان c رو یاد میگیرم فایده ای نداره اما php میتونی با کما پشتکار زود یاد بگیری و برای اینده ات خوبه من اگه بخواهم php رو یاد بگیرم اما زبان های c++ c vb رو بلد نیستم به مشکلی بر نمی خورم بعدش گفت اگه php یاد بگیری خودم بهت پروژه پیشنهاد میدم سوال من اینه میتونم php رو یاد بگیرم بدون این که هیچ زبان دیگه بلد باشم

ممنون دوستان
دوست عزیز زبان سی به عنوان base استفاده کن به نظر من وقتی یاد بگیری تقریبا بقیه زبان ها مشکل نداری!بعدش هم اول شما معلوم کن قرار با برنامه نویسی به چی برسی تا راهنمایی کنیم!ولی به نظر من تحت هر شرایط سی کار کن من چیز خاصی بلد نیستم از برنامه نویسی اما همین حد که بلدم از وقتی شده که سی را یاد گرفتم!
اگر هم قرار طراحی وب کار کنی و قراره کار کنی Aspاز همه بهتره!بهتره چون خیلی سریع میتونی یه سایت اماده کنی!هرچند از قدرت phpنمیشه به راحتی گذشت!

پاسخ
درود:
این حرف ها رفتم به دوستم گفتم گفت برای شروع و تو سن تو باید یک زبون رو شروع کنی که قابلیت گرافیکی داشته باشه و مجذوبت کنه اما از امین جان که تو زمینه تحت وب خیلی قبولش دارم بپرسم که اولین زبان برای شروع php باشه عیبی نداره اگه نداره میشه یک کتاب به من معرفی کنید

خیلی ممنون دوستان .

-
-
-

پاسخ
(06-04-2012، 12:16 PM)امیر نوشته: درود:
این حرف ها رفتم به دوستم گفتم گفت برای شروع و تو سن تو باید یک زبون رو شروع کنی که قابلیت گرافیکی داشته باشه و مجذوبت کنه اما از امین جان که تو زمینه تحت وب خیلی قبولش دارم بپرسم که اولین زبان برای شروع php باشه عیبی نداره اگه نداره میشه یک کتاب به من معرفی کنید

خیلی ممنون دوستان .
اولا به سن نیست به علاقس بعدش هم اگه نیاز به گرافیک دارد ویژال بیسیک شروع کنید واقعا بیس و پایه هست!بشدت ساده و قابل فهم !phpوCوC++وjava script و... از نظر دستوری خیلی شبیه به هم هستند!سی را یاد بگیری همه را یاد گرفتی

پاسخ
درود:
اقای ghoghnus
شما مرا خیلی راهنمایی کردید واقا از شما متشکرم که وقت پر ارزش خودتون رو این موضوع گذاشتین

ممنون دوستان

-
-
-

پاسخ