• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 28 رای - 2.61 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: انتقاد در مورد مدیریت
حالت موضوعی
درود
کاربران زیادی بودن که هر جوری شده با هر روشی دوست داشتم جواب سوالهاشون رو بدم.
توی تمام بخش های مربوط به فروم کم سوالی بی جواب گذاشتم سعی کردم با کاربرها دوست بشم و در حد یه کمک دهنده خالی نباشم که بتونم به هموطنانم بیشتر کمک کنم.

رسول­خدا(ص) فرمودند: «طلب علم در نزد خدا از نماز و روزه و حج در راه خدا برتر است.»[3] ایشان همچنین فرمودند: «یک ساعت علم­اندوزی بهتر از عبادت در دل شب است و یک روز علم­اندوزی بهتر از سه ماه روزه داری است».[4] پیامبر­خدا(ص) طلب علم را بر هر زن و مرد مسلمانی واجب دانسته[5] آن را کفاره گناهان گذشته شخص معرفی کرده­اند، [6] ایشان می­فرمودند: «ملائکه بال­های خود را برای طالب علم پهن می­کنند.»[7]

تشویق به آموزش علم
رسول­خدا(ص) آموزش علم را امری پسندیده معرفی نموده و از کتمان علم بر حذر می­داشتند، ایشان نشر و آموزش علوم را بهترین صدقات بیان کردند و فرمودند: «مردم صدقه­ای همچون نشر دانش نداده­اند.»[21] همچنین فرمودند: «هر که علمی بیاموزد و دیگران از علم او استفاده کنند، همپای ثواب آن شخص به این عالم ثواب می­دهند و هر کس علم را از اهلش مخفی نگه دارد، این علم روز قیامت افساری از آتش می­شود و بر صورت آن عالم می­نشیند.»[22] ایشان سپردن دانش به نااهل را عامل تباهی آن علم معرفی فرمودند[23] و مسلمانان را به نوشتن علوم و دانسته­هایشان تشویق می­کردند و می­فرمودند: «مؤمن هر گاه بمیرد و یک ورق از او به جای ماند که علمی بر آن نوشته شده باشد، آن ورقه در روز قیامت بین او و بین آتش حائل می­شود و خدا برای هر حرفی که بر آن کاغذ نوشته، شهری که هفت برابر زمین است، وسیع­تر از دنیاست به او عطا می­کند.»[24]

و همچنین کسانی که کمک میکنند و از علم خود اموزش میدهند دارای ثواب زیادی هم در اون دنیا میشن

حتی شده من به کاربران پروژه های کامل تحویل دادن و یا حتی در یاهو یا ... ارتباط مستقیم داشتیم.

کاربرانی که مدیریت رو من بد میدونند و بهشون کمکی نشده انتقاد کنند تا بهت رسیدگی کنم و کاربرانی هم که ار من راضی هستن نظرشون رو بیان کنند و یا به موضوع اعتبار بدن.

بدرود
گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ
قل هل يستوی الذين يعلمون و الذين لا يعلمون ، انما يتذكر اولوا الالباب
‏ سوره زمر ، آيه 9
ایا کسانی که می دانند با کسانی که نمی دانند برابرند؟

تنها چیزی که هر چه انسان ببخشد بیشتر می شود علم است

امین اقا خیلی گلی
سوالات ما رو که خوب پاسخ می دیBig Grin

پاسخ
درود
شرمنده میکنید
خیلی ممنون از لطفتون
سپاسگذارم
ممنون از دوستانی که اعتبار دادن این تایپک میمونه هر کی حتی از من گلایه داشت بگه تا من بهتر مدیریت کنم.
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
سلـام

چرا اینجا نمی شه تاپیک جدید ایجاد کرد!؟
اینجا خصوصیه؟
سوال
چگونه می تونیم از تصاویر در تاپیکها استفاده کنیم
در صفحه اصلی سایت
یه پیام همیشه برای من می اید
you have one unread private message
ما همه جا رو گشتیم ببینیم این پیام کجاست ولی پیدا نکردیم
شما می دونین کجاست!؟

پاسخ
درود
نه اینجا خصوصی نیست میتونید تایپک ایجاد کنید.
برای ایجاد عکس در تایپک وقتی تایپک جید میزنید یا ارسال موضوع میکنید شکلک عکس که شبیه یک کوه هست رو انتخاب کنید لینک عکس رو بدید و ارسال
یه پیغام هست که نخواندید بگردید پیدا میکنید.
گروه دور همی پارسی کدرز

پاسخ
امین آقا گلی
جواب ما رو که همیشه دادین اونم به صورت کارامد

پاسخ
به ساعت نمی رسه که جواب ادم رو نده
کلا ادم باحالی هستی اقا امین
زندگی شهد گل است زنبور روزگار میمکدش....

پاسخ
اقا خیلی ممنون دم گرم اموزشهای خوبی داری

پاسخ
منم از اقا امین و بقیه دوستان سپاسگذارم. جدا دست اقا امین درد نکنه.
سرمشق های آب بابا یادمان رفت
رسم نوشتن با قلم ها یادمان رفت
شعر خدای مهربان را حفظ کردیم
اما خدای مهربان را یادمان رفت
----------------------------------------------------------
معرفت درّ گرانی است که به هر کس ندهند.

پاسخ
تا حالا مدیر یه سایت به این دلسوزی ندیده بودم،خود امین جون میدونه چه کمک بزرگی در حق من کرده دستش و میبوسم و میگم عاشقتم
khahi ke jahan dar kafe eqbale to bashad khahane kasibash ke khahabe to bashad

پاسخ

پرش به انجمن:

Browsing: 1 مهمان