• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 2.47 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: دعوت کاربران و دوستان در عید باستانی نوروز (عید رو با هم باشیم)
حالت موضوعی
درود به همه دوستان و اعضای پارسی کدرز
چیزی دیگه تا عید نیست ,سال سختی رو طی کردم ,امیدوارم در کنار اهورامزدا سال خوبی رو داشته باشم و برای شما دوستان و کاربران فروم ارزوی سال بسیار خوب میکنم.
راستی اینم اس ام اس سال جدید :
درود بر فرزندان پارس و میراث داران کورش بزرگ آغاز سال ۷۰۳۴ آریایی سال ۳۷۵۰ زرتشتی و ۲۵۷۱ هخامنشی و ۱۳92خورشیدى برشما و خانواده محترم تبریک...
35  روز دیگه فروم پارسی کدرز 2 ساله  میشود ,تو این 2 سال خیلی ها کنارم بودن و خیلی ها رفتن ,کنار خیلی ها بودم و خیلی ها جاشون خالی شده از همینجا میگم دلم براشون خیلی تنگ شده...
تو این 2 سال بخاطر هاست جا به جایی ها که داشتیم به روز رسانی های فروم ,قالب ها ,جواب دادن به کاربران و ایجاد پست های اموزشی من و دوستان زحمت بسیار کشیدند.

رتبه 7 هزار 638 رو در بین سایت های ایرانی کسب کردیم  و رتبه 376,636  جهانی
البته اینم بگم سایت های مثل ]ت روم اینها رتبه بالاتری دارن بخاطر بازدید هم هست.
به هر حال رتبه alexa ما بعد از 2 سال فعالیت اینقدر بود.
http://www.alexa.com/siteinfo/parsicoders.com#
در سال جدید با مطالب و پست های جدید رتبه بالاتری رو حتما کسب خواهیم کرد البته با کمک اهورامزدا ,و یاری دوستان

از اینکه میدونید که من ساکن مرودشت -تخت جمشید هستم در واقع 45 کیلومتری شیراز هستم.

و میدونید که تخت جمشید بهترین مکان برای لحظه سال تحویل و تفریح هست ,همچنین مقبره کوروش بزرگ ,نقش رستم و مکان های مثل بهشت گمشده که بسیار زیبا هستند .
و همچنین شیراز که شهر بسیار زیبایی هست.

بار قبلی دوستان همچون حمید ,علیرضا ,ارش ,پوریا و دوستان دیگه رو ملاقات داشتم.

در صورتی اینکه دوستان خواستن این طرفها بیان خبر بدن از قبلش یک هماهنگی کنند در صورتی که بودم ملاقتشون میکنم.
با تشکر
amin mansouri

گروه دور همی پارسی کدرز
https://t.me/joinchat/GxVRww3ykLynHFsdCvb7eg

پاسخ