• ¡Welcome to Square Theme!
  • This news are in header template.
  • Please ignore this message.
مهمان عزیز خوش‌آمدید. ورود عضــویت

امتیاز موضوع:
  • 9 رای - 1.78 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Title: رازهایی برای افزایش ترافیک وب سایت شما در 60 روز
حالت موضوعی
شما می خواهید افراد بیشتر و بیشتری به سمت وب سایت شما سرازیر شوند. اما گاهی اوقات صاحبان وب سایت ها بعد از یکسری کار سخت در این قسمت کاری شکست می خورند. افزایش ترافیک یکی از راه های دیده شدن است; اما قبل از اینکه بخواهید به دیده شدن فکر کنید، به این فکر کنید که افزایش ترافیک چه بهره وری در سود شما خواهد داشت.
در اینجا، مواردی را که به افزایش ترافیک شما در مدت 60 روز کمک می کند را بیان خواهیم کرد.

1.بیشتر اوقات محتوای تازه منتشر کنید
در هر 2 تا 3 روز محتوای تازه روی وب سایت خودتان قرار دهید.  اما نمی توانید یک محتوا به سایتتان اضافه کنید و منتظر بایستید تا معجزه اتفاق بی افتند. قبل از اینکه یک عنوان برای مطلب خود انتخاب کنید، فکر کنید. همیشه باید داخل آن یک نصیحت و یا تحریک برای انجام یک کاری وجود داشته باشد. برای محتوای وب سایت خودتان کارهای زیر را می توانید انجام دهید:
  • یک وبلاگ داشته باشید و هر 2 تا 3 روز در آن مطلب قرار دهید.
  • از عنوان های جالب و جذاب استفاده کنید مثلا به جای عنوان سئو برای مبتدیان از 5 شیوه برای برای ساخت بک لینک که مبتدیان باید آن ها را بدانند استفاده نمایید.
  • قبل از نوشتن همیشه برنامه داشته باشید.
رقبای خود را تحلیل کنید و کلمات کلیدی با ارزش با رقابت کمتر را پیدا کنید

یکی از استراتژی های که شخصا خود من انجام می دهم این است که رقبای من روی چه کلمه کلیدی تمرکز دارند و من برای آن کلمه کلیدی صفحه بهتری درست می کنم. این استراتژی پایان ناپذیر است و شما مداوم باید این کار را انجام دهید. در اینجا تعدادی راهنمایی برای اینکار به شما می کنم:
  • از ابزار Ahrefs برای بهترین صفحه های رقبایتان پیدا کنید.
  • با ابزار SEMrush  می توانید متوجه شوید که کدام یک از کلمات کلیدی برای کمپین شما مناسب است. کلمات کلیدی که ترافیک زیادی را به سمت رقبای شما می فرستند را پیداکنید. اگرکلمه کلیدی را همه رقبای شما استفاده کرده اند شما یک صفحه با محتوای مناسب تر تهیه کنید و در غیر اینصورت یک صفحه برای آن تهیه کنید.
  • همچنین سایت RankWatch نیز ابزار خوبی برای تحلیل رقبای شما است.
بیشتر در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشید
حضور قدرتمند در شبکه های اجتماعی امری بسیار مهم است. اگر شما از شبکه های اجتماعی عقب مانده اید احتما ترافیک زیادی را از دست داده اید. یکی از مهم ترین مزایای حضور در شبکه های اجتماعی دیده شدن است.
روزانه میلیون آدم از شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک توییتر و یا گوگل پلاس دیدن می کنند. شما می توانید از این طریق بازدید زیادی را به سمت سایت خودتان بکشانید.

از سایت های با کیفیت بک لینک بگیرید
سایت با کیفیت به معنی سایت هایی هستند که از نظر موتور جستجوی گوگل دارای اهمیت زیادی هستند . این بدین معنی است که، بک لینک های می توانند ترافیک زیادی را به سمت سایت شما بکشانند.
منبع : شرکت طراحی وب سایت حرفه ای پارسایا

پاسخ